Program

 

PROGRAM Jarmark Świąteczny Bajkowy Mikołaj

10-11.12.2016 r.

 

SOBOTA 10.00 – 18.00

10.00 – 10.30   Otwarcie

10:30 - 11:20    Program artystyczny w wykonaniu Szymona Lipińskiego ( powitanie gości na wesoło , modlitwa świąteczna na wesoło ,  2/3 kolędy--- przeróbka ---- tańczący ksiądz z dwoma mikołajami)

11:20-12:00    ANIMACJE DLA DZIECI

12.00 – 12.30 Pokaz grupy tanecznej  instruktor Pani Joanna Łotysz

12.30 – 12.45 Pokaz grupy tanecznej HIP HOP, instruktor Żaneta Lisińska z Ravel Dance Studio

12:45-13:00   Prezentacja Fundacji Tęczowa Chmurka

13:00 -14:00  Skecz Tania Świąteczna + licytacje

14:00-14:10  Ogłoszenie wyników konkursu na najdłuższy łańcuch i największą bombkę. 

14:10- 14:40   Zumba Świąteczna- pokaz tańca zumba

14:40-15:00 Prezentacja Fundacji Przyszłość dla Dzieci

15.00 – 15.30 Pokaz grupy tanecznej szkoła Tańca sportowego

15:30-16:15 Występ zespołu Lajk

16:15-17:30 Występ zespołu Iława Gospel Singers

17:30-18:00 -Zabawa z Mikołajem konkursy ,  animacje, zaproszenie na jutrzejszy dzień , zapowiedzi , pożegnanie gości.

 

 

NIEDZIELA  10.00 – 18.00

10.00 – 10.30 Otwarcie dzień drugi

10:30-11:00  Program Artystyczny w wykonaniu Szymona Lipińskiego( powitanie gości na wesoło , modlitwa świąteczna na wesoło ,  2/3 kolędy --- przeróbka ---- tańczący ksiądz z dwoma mikołajami)

11:00-12:00 Animacje dla dzieci

12.00 – 12.30  Pokaz grupy tanecznej Szkoła Tańca Sportowego

12:30-13:00 Prezentacja Fundacji Tęczowa Chmurka

13:00 -14:00  Karaoke Mikołaj + dzieci

14:00 – 14:30 Prezentacja Fundacji Przyszłość dla Dzieci

14:30-15:00   Animacje dla dzieci

15:00-15:40 - Skecz Tania szuka światecznego męża  + licytacje + NIESPODZIANKA – prowadzący Szymon Lipnicki

15:40 – 16:30 – Animacje dla dzieci

16.30 – 17.30 Występ zespołu muzycznego Hymen

17:30- 18:00- Mikołajowie na scenie - wspólny taniec na pożegnanie.

 

 

 

*Plan dnia może ulec zmianie. Program na dzień 2.12.2016

Dodatkowe atrakcje w trakcie Jarmarku Świątecznego Bajkowy Mikołaj

1.            Miejski Ludowy Klub Sportowy „Ostródzianka” turniej szachowy

2.            Małgorzata Lech warsztaty rękodzielnicze dla dzieci i młodzieży

3.            Instruktor tańca Joanna Łotysz występy taneczne dzieci i młodzieży

4.            Warsztaty rzeźby ludowej Zbigniew Małkowski

5.            Gry planszowe zespół projektowy Fantasmazuria

6.            Czaja Magda animacje: 2 domki dmuchane, bajkowe stroje dla dzieci i dorosłych

7.            Spectaco animacje: skręcanie balonów, malowanie twarzy ,banki mydlane, list do Mikołaja ,dmuchaniec,  gry planszowe, kolorowanie

8.            Samochód rajdowy Zbigniewa Staniszewskiego, oraz Gokarty z Toru Kartingowego Kormoran

9.            Romuald Kąciki (Stawiguda) - przejażdżki konne

10.          Strzelnica – Jednostka Strzelecka 1028 z Gietrzwałdu

11.         Ekspozycja żywej szopki na hali numer 4

12.         Ścieżka edukacyjna prowadzona przez Państwową Straż Pożarną (Ostróda) , Policję (Ostróda) i 9 Pułk Rozpoznawczy z Lidzbarka Warmińskiego

13.         Park Rozrywki dla dzieci – prowadzenie, animacja i nadzór Wschodnie Konsorcjum Eventowe    

14.         Agencja Artystyczna Niezła Heca – Łukasz Ligęza